+48 607 250 217
Dzieci Polskich 2, 95-041 Gałków Duży
0

Akcesoria XXXXL

Akcesoria do garnituru: jak je wybrać?

Dobór garnituru jest dla każdego mężczyzny niezwykle ważną kwestią. Niestety, samo wybranie marynarki i spodni nie wystarcza, by uzyskać wyjątkową stylizację zgodną zarówno z najnowszymi trendami, jak i z gustem właściciela. W takim przypadku z pomocą mogą przyjść różnorodne akcesoria do garnituru, które pomogły już tysiącom mężczyzn na całym świecie dostosować klasyczne kreacje do własnych upodobań. To właśnie dzięki drobnym gadżetom możemy przecież sprawić, że klasyczna, czarna marynarka wyróżni się z tłumu. Wystarczy bowiem dobrać do niej kolorowe dodatki do garnituru, by uzyskać zupełnie nową jakość ubioru. Taka niewielka modyfikacja nie musi również kosztować fortuny: wystarczy dokupić pasek pasujący do butów czy szelki XXL w kolorze podszewki marynarki, by cały ubiór prezentował się zupełnie inaczej. 

Wybierz dodatki do garnituru w Twoim stylu! 

Na jakie dodatki do garnituru warto postawić, przygotowując swoją kreację? Z pewnością większości mężczyzn spodobają się klasyczne propozycje. Wśród tych dedykowanych do wymagających strojów, takich jak garnitury XXL, dominują rzecz jasna szelki w dużych rozmiarach. Te akcesoria do garnituru są doskonałym wyborem dla nieco większych mężczyzn, gdyż pozwalają w dyskretny, a jednocześnie niezwykle skuteczny sposób utrzymać na miejscu nawet nieco niedopasowane spodnie - choć i te możemy w naszym sklepie dobrać idealnie do potrzeb klienta. Warto jednak pamiętać, by wybrać szelki XXL dopasowane kolorystycznie do całej reszty kreacji. 

 

Klasyczne dodatki do garnituru to jednak nie tylko szelki, ale także na przykład paski. Pełnią one podobną funkcję, jednak ich dobranie może być nieco trudniejsze dla panów noszących nieco większe rozmiary ubrań. Kupując je należy także pamiętać, by kolor paska pasował do butów wybranych do konkretnej kreacji. Na tym akcesoria do garnituru jednak się nie kończą: do każdego stroju możemy bowiem wybierać także eleganckie chusteczki, krawaty czy inne pomysłowe dodatki!