+48 607 250 217
Dzieci Polskich 2, 95-041 Gałków Duży
0

Blog

Jaki garnitur na lato? 5 męskich propozycji
12 / 06 / 2024
Jaki garnitur na lato? 5 męskich propozycji
Chociaż dbanie o elegancki ubiór przy wysokich temperaturach latem może wydawać się niemałym wyzwaniem, wbrew pozorom wcale nie jest takie trudne. Przy wyborze letniego garnituru trzeba po prostu zwrócić uwagę na kilka aspektów, które mogą wpłynąć na Twoje poczucie komfortu - zwłaszcza jeśli jesteś facetem noszącym większe rozmiary. Sprawdź nasz praktyczny poradnik i odkryj 5 opcji męskich garniturów na lato. 
Więcej
Jaki garnitur na wesele
31 / 05 / 2024
Jaki garnitur na wesele
Dzień wesela zbliża się wielkimi krokami, a Ty nie wiesz, jaki garnitur założyć? Czy kolor ma tak duże znaczenie, a może ważniejszy jest deseń? Jaki garnitur może włożyć na siebie pan młody, a w jaki możesz się ubrać jako gość? Jeśli od tych pytań kręci Ci się w głowie i z każdym dniem masz więcej wątpliwości niż wcześniej - nic się nie martw, pomożemy! Dzięki naszym wskazówkom z łatwością dobierzesz dla siebie garnitur Twoich marzeń, który zwróci uwagę gości weselnych i będzie doskonale dopasowany do Twojego dużego rozmiaru.
Więcej
Jakie dodatki do garnituru na wesele
12 / 05 / 2024
Jakie dodatki do garnituru na wesele
Wybór odpowiednich dodatków to równie ważny etap, co zakup samego garnituru na wesele. Jeśli jesteś większym facetem i nie nosisz standardowego rozmiaru, z pewnością zależy Ci, aby dodatki podkreślały Twój styl oraz osobowość, jednocześnie zapewniając wygodę i nie ograniczając Twoich ruchów. Zobacz, jakie inspiracje przygotowaliśmy dla Ciebie w naszym praktycznym poradniku.
Więcej