+48 607 250 217
Dzieci Polskich 2, 95-041 Gałków Duży
0

Szycie na miarę

Jeśli nie znalazłeś w ofercie naszego sklepu tego co sobie wymarzyłeś - proponujemy usługę

 

"szycie na miarę PLUS SIZE - zero ryzyka".

 

Jesteśmy producentem garniturów, mamy doskonałe formy na GARNITURY PLUS SIZE, nasz krojczy nie boi się wyzwań i ma olbrzymie doświadczenie w konstrukcji naprawdę dużych rozmiarów, zatem możesz u nas zamówić garnitur, marynarkę, spodnie lub koszulę, która będzie uszyta specjalnie dla Ciebie.

I nie ponosisz żadnego ryzyka. Szyjemy Twoje indywidualne zamówienie "do dwóch razy sztuka".

O co chodzi?

1. Posługując się naszymi tabelami rozmiarów definiujesz swoje wymiary. Wysyłasz nam je mailem razem z adresem i numerem telefonu.

2. Wysyłamy firmą kurierską garnitur lub marynarkę, spodnie czy koszulę najbardziej zbliżoną do Twoich wymiarów. Traktujemy to jako "bazę" do zaprojektowania wspólnie Twojego ubrania. Wysyłamy także próbniki tkanin, podszewek, guzików, abyś sam mogł zaprojektować Twój wymarzony ubiór.

3. Kontaktujesz się z nami, aby ustalić termin w jakim kurier odbierze od Ciebie paczkę z wzorcowym garniturem czy marynarką i Twoimi uwagami.

4. W przeciągu 3 - 4 tygodni szyjemy Twój projekt. Przed wysyłką poprosimy Cię o przelew należności.

5. Jeśli wyrób nie spełni Twoich oczekiwań - odsyłasz go nam na nasz koszt i albo wprowadzamy w nim poprawki, albo szyjemy zupełnie nowy egzemplarz.

6. Powtórnie wysyłamy ubiór i jeśli znowu nie jesteś zadowolony z efektu - zamawiamy kuriera, aby go od Ciebie odebrał, a my zwracamy pieniądze na Twoje konto.

Masz jakieś pytania - dzwoń - 607 250 217 - codziennie od 7.00 do 19.00 ( oprócz weekendów) jestem do Twojej dyspozycji.

Zbyszek

 

 

Szycie na miarę - zero ryzyka

 

 
CENNIK:


Garnitur dwuczęściowy  od  1600 zł

Marynarka od  650 zł

Spodnie od  400 zł

Kamizelka od  250 zł

Koszula od  200 zł


Jeśli chcą państwo skorzystać z usługi szycia garnituru na miarę, wcześniej proszę umówić się telefonicznie z naszym doradcą:

tel. 607 250 217  Zbyszek

 
Czas oczekiwania wynosi około 3 do 4 tygodni i jest orientacyjny, przy każdym zamówieniu indywidualnie określamy czas realizacji.