+48 607 250 217
Dzieci Polskich 2, 95-041 Gałków Duży
0

Wymiany, zwroty i reklamacje

ZWROT/ ODSTĄPIENIE OD UMOWY

Kupujący ma prawo zwrócić towar w przypadku niezgodności towaru z umową bez podania przyczyny w terminie 14 dni od daty dostarczenia towaru, zgodnie z Ustawą z 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta.

Kupujący, który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić bez podania przyczyny, składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie czternastu dni od dnia dostawy przedmiotu Umowy. Do zachowania tego terminu wystarczy wysłanie formularzu odstąpienia od umowy wraz z zakupionym towarem i dokumentem potwierdzającym zakup przed jego upływem na adres firmy:

STAN-DAR Sp.j.
S. Skwarka, D. Zalewski
ul. Dzieci Polskich 2
95-041 Gałków Duży

z dopiskiem ZWROT

W celu odstąpienia od umowy Nabywca będący konsumentem może skorzystać z naszego formularza:

formularz odstąpienia od umowy

PAMIĘTAJ:
Zwrotu dokonują Państwo na własny koszt, który nie podlega zwrotowi.

Zwracane produkty nie mogą nosić jakichkolwiek śladów użytkowania zmniejszających ich wartość, poza koniecznymi do stwierdzenia prawidłowości zakupionych produktów.
Nie zapomnij dołączyć oryginału dowodu zakupu (paragon lub faktura VAT). Pieniądze za towar zwracamy w terminie 7 dni od otrzymania zwrotu.


WYMIANA TOWARU

Klient może dokonać wymiany towaru zakupionego w sklepie internetowym www.sklep.standar.pl w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki.

Towar należy odesłać na własny koszt na adres firmy:

STAN-DAR Sp.j.
S. Skwarka, D. Zalewski
ul. Dzieci Polskich 2
95-041 Gałków Duży

Sklep przeprowadza proces wymiany pod warunkiem dostępności wskazanego produktu w ofercie.
Wymiana jest realizowana przez sklep internetowy niezwłocznie po otrzymaniu paczki ze zwracanym towarem i wypełnionym formularzem wymiany dostępnym tutaj:

 

formularz wymiany towaru

Przesyłkę z produktem we wskazanym rozmiarze lub kolorze wyślemy na nasz koszt na podany przez Państwa adres.

W przypadku gdy towar na który miała zostać dokonana wymiana nie jest już dostępny w ofercie, obsługa sklepu nawiąże kontakt z klientem w celu ustalenia szczegółów wymiany.